Najnowsze

Kierowca rozbił radiowóz, policjant sięgnął po broń

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
ShutterstockPodczas interwencji drogówki padł strzały (zdj. ilustracyjne)

Interwencja drogówki w Milanówku zakończyła się strzałami w kierunku auta uciekającego kierowcy. Podczas próby zatrzymania do kontroli ruszył on w kierunku funkcjonariusza i rozbił radiowóz. Trzy osoby zostały zatrzymane.

Do interwencji policji doszło w sobotę wieczorem przy ulicy Piotra Skargi w Milanówku. - Policjanci wydziału ruchu drogowego podjęli kontrolę mercedesa, który jechał bez świateł. Gdy funkcjonariusz podchodził do pojazdu, kierowca gwałtownie ruszył w jego stronę, a następnie cofnął, uderzając w przód stojącego za nim radiowozu. Po wszystkim odjechał z miejsca zdarzenia - relacjonuje Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

- W związku z tym, że sytuacja stwarzała zagrożenie dla życia i zdrowia funkcjonariuszy, policjant oddał strzały w koła oddalającego się pojazdu - dodaje Zych.

W sprawie zatrzymane zostały trzy osoby podróżujące mercedesem. W poniedziałek policja "prowadziła z nimi czynności". Nie wiadomo jeszcze, jakie poniosą konsekwencje. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Informowaliśmy też o pościgu za kierowcą cinquecento na Kamionku:

Pościg zakończył się na ulicy Mińskiej
Pościg zakończył się na ulicy MińskiejArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości