Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Mieszkaniec Pruszkowa miał ponad 3 kilogramy narkotyków

Warszawa


Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności
ksp

35-latek z Pruszkowa miał w domu spore zapasy różnych narkotyków: metaamfetaminy, amfetaminy, mefedronu, kokainy, marihuany oraz ecstasy. W sumie ponad 3 kilogramy. Został zatrzymany i decyzją sądu tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Mieszkaniec Pruszkowa był przez policjantów podejrzewany o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli w szafie oraz w szafkach w kuchni ponad 1 kg metaamfetaminy, ponad 0,5 kg amfetaminy, ponad 0,5 kg mefedronu, ponad 0,5 kg kokainy, marihuanę (620 gram) oraz 170 tabletek ecstasy.

Zarzuty i areszt

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mieszkaniec Pruszkowa został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kś/gp