Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Miasteczko kibiców stanie na Żoliborzu

Warszawa

materiały organizatora

Plaża, ministadion, telebimy – tak będzie wyglądał funcamp przy Centrum Olimpijskim przygotowany przez Calsberga dla kibiców na mistrzostwa Euro 2012.

Na Żoliborzu stanie pole namiotowe na 5 tys. miejsc. Nie będzie to jednak zwykły kemping. Znajdzie się tu szereg atrakcji dla kibiców. Poza telebimami, na których będzie można oglądać mecze, będzie można również zagrać w piłkę na specjalnie przygotowanym boisku. Pojawią się też piłkarzyki, a nawet piaszczysta plaża.

Bezpieczeństwa w funcampie będą strzec m.in. wolontariusze z fundacji Wielkiej Orgkiestry Świątecznej Pomocy, którzy wykorzystaja doświadczenie przy zabezpieczaniu festiwalu Przystanek Woodstock.

Noc za 112 zł

Cena noclegu na Carlsberg FanCamp wynosi od 112zł za noc w namiocie przy minimalnym pobycie przez 3 noce. Dla camperów jest to od 112zł od osoby przy minimalnej ilości 4 osób zatrzymujących się w miasteczku Carlsberga na minimum 3 noce. Natomiast w przypadku domku holndereskiego koszty zaczynają się od 330zł od osoby przy założeniu minimum 4 osób odwiedzających Carlsberg FanCamp na minimum 4 noce. Cena noclegu w namiocie obejmuje śniadanie oraz uprawnia osoby pełnoletnie do odbioru dwóch piw w miasteczku. Wstęp na teren Carlsberg FanCamp i możliwość uczestniczenia we wszelkich atrakcjach odbywających się na jego terenie jest darmowy dla wszystkich, bez znaczenia czy zdecydują się na wykupienie noclegu.

Po raz pierwszy na mistrzostwa

Sponsor mistrzostw tego typu funcampy będzie zakładał po raz pierwszy. Staną w każdym z czterech miast gospodarzy: Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Po mistrzostwach zostanarozebrane.

mjc//ec