Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Miał brać udział w kolizji i odjechać. Nie miał prawa jazdy, przeglądu i OC

Najnowsze

kspMężczyzna usłyszał zarzuty

27-latek, według policji, prowadził auto pod wpływem alkoholu, spowodował kolizję i uciekł. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Do kolizji z udziałem trzech samochodów doszło w środę, przed godziną 13 w Józefinie. Jak informuje policja, kierujący osobowym mitsubishi nie zatrzymał się, aby sprawdzić czy nikomu nic się nie stało, tylko odjechał.

Usłyszał zarzuty

Policjanci samochód namierzyli kilka godzin później - na jednej z posesji w Sulejówku. Obok - według informacji podanych przez stołeczną komendę - stał mężczyzna, który został rozpoznany jako kierujący mitsubishi biorącego udział w kolizji.

27-latek został przebadany alkomatem. Miał prawie dwa promile alkoholu. Trafił do aresztu.

"Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odpowie także za kierowanie bez uprawnień, ponieważ jak ustalili policjanci nie posiadał on nigdy prawa jazdy. Nie miał też badań technicznych pojazdu, którym się poruszał i obowiązkowego ubezpieczenia OC" - informuje policja.

Mężczyzna nie przyznał się do winy, grozi mu do pięciu lat więzienia.

W piątek wieczorem informowaliśmy o potrąceniu na Targowej. Kierowca był pijany:

Wypadek na TargowejTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

kz/gp

Źródło zdjęcia głównego: ksp