Mgła nad Warszawą. Z tego miejsca wyglądała spektakularnie

Warszawa

GhelamcoMiasto z Warsaw Spire

Mgła, która zasnuła w piątek Warszawę, utrudniała życie kierowcom i stwarzała problemy samolotom lądującym na Lotnisku Chopina. Z poziomu ulicy to zjawisko nie jest niczym wyjątkowym, ale z perspektywy biura na szczycie wieżowca może robić ogromne wrażenie.

Zdjęcia wykonane z biura na jednym z ostatnich pięter wieżowca Warsaw Spire dostaliśmy od czytelnika. Budynek zbudowany przez firmę Ghelamco to jeden z najwyższych biurowców w Warszawie, a jednocześnie jeden z najlepszych punktów widokowych. Dowodem zdjęcia, które dostaliśmy od czytelnika.

Miasto z Warsaw Spire
Ghelamco

Rano ulicami miasta przejechał nasz reporter. - Zamglenie jest w całym mieście, ale o różnym natężeniu. Po godzinie 6 gęsta mgła była na Pradze i w centrum. Warunki na ulicach są trudniejsze niż zwykle. Zwłaszcza, że zaczyna się poranny szczyt komunikacyjny. Kierowcy powinni wzmóc uwagę - ostrzegał w piątek rano Lech Marcinczak.

Mgła spowodowała także utrudnienia na Lotnisku Chopina. Chodzi o problemy zarówno ze startami, jak i lądowaniami samolotów.

Problemy na lotnisku
TVN24

Portal tvnmeteo.pl ostrzegał również przed chłodem. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą zaledwie 4 stopnie Celsjusza.

Mgła w Warszawie
Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.pl

Więcej o pogodzie czytaj na tvnmeteo.pl

skw/b