Mężczyzna zasztyletowany. Leżał koło hipermarketu

Warszawa

| Fakty po południu TVN24fot

- Koło godziny 8.00 rano policjanci dostali zgłoszenie, że przy hipermarkecie w Ząbkach znaleziono ciężko rannego mężczyznę - informuje Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji. Po kilku godzinach na komisariat zgłosił się jego sąsiad. Zostanie przesłuchany.

Rannego mieszkańca Ząbek znaleziono w niedzielę rano na placu przy ulicy Wolności. Na razie nie są znane okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna miał ranę kłutą w lewym boku. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe nie zdołało uratować ofiary.

Z relacji świadków, którzy wezwali policję i pogotowie wynika, że wcześniej ktoś prawdopodobnie chciał udzielić rannemu pomocy. - Ciało było ułożone, jakby udzielana była pierwsza pomoc - mówi w rozmowie z tvnwarszawa.pl jeden ze świadków.

Sąsiad na policji

- Po kilku godzinach na policję zgłosił się mężczyzna, który twierdzi, że ma związek z tą sprawą. Zostanie przesłuchany przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie - poinformowała PAP Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Z nieoficjalnych informacji PAP zbliżonych do sprawy wynika, że mężczyzna, który zgłosił się na policję, był sąsiadem 65-latka. Na komisariat przyszedł z prawnikiem.

O zdarzeniu informował też Reporter 24:

aq/bf/mz