Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Mężczyzna z raną klatki piersiowej. Policja zatrzymała jego żonę

Warszawa

O ataku na mężczyznęTVN24
wideo 2/2

57-letni mężczyzna z okolic Tarczyna trafił do szpitala z ranami klatki piersiowej. Jak informuje policja, nożem dźgnęła go prawdopodobnie żona.

- Tuż przed godziną 10 policjanci w Tarczynie otrzymali informację o tym, że w jednym z mieszkań tuż obok Tarczyna doszło do tragicznego w skutku zdarzenia. Najprawdopodobniej pomiędzy 57-letnimi małżonkami doszło do sprzeczki, która dla mężczyzny skończyła się ugodzeniem w klatkę piersiową ostrym narzędziem - najprawdopodobniej był to nóż – mówi TVN24 nadkomisarz Jarosław Sawicki, rzecznik komendy powiatowej w Piasecznie.

Jak dodaje, ranny był najpierw reanimowany przez osobę znajdującą się w pobliżu mieszkania, a później przez załogę pogotowia.

Zabrany przez LPR

- Został przetransportowany z urazem klatki piersiowej do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyzna żyje – zaznaczył Sawicki.

Policjanci pracują pod nadzorem prokuratury w Grójcu. Została zatrzymana 57-letnia kobieta. Na miejscu trwają oględziny oraz przesłuchania świadków. - Naszym zadaniem jest zebranie materiałów, śladów i przesłuchanie najbliższych osób, które mogłyby więcej powiedzieć na temat tego, co się zdarzyło – tłumaczy nadkomisarz

Policja nie potwierdza doniesień, że taka sytuacja zdarzyła się po raz drugi. Sawicki zapewnia jednak, że takie sygnały będą sprawdzane.

Główne zdjęcie: Shutterstock

ran/gp