Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji

Warszawa

Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji

Możesz mieszkać w sercu miasta, ale nie przejmować się korkami. Możesz także mieszkać blisko lasu, ale koło metra i w zasięgu 20 linii autobusowych oraz tramwajowych. Możesz mieszkać w najlepiej ocenianej dzielnicy Warszawy w pięknym apartamencie. To wszystko oraz dużo więcej oferuje inwestycja Metro City na Bemowie.

Metro City to budynek zlokalizowany przy ulicy Pełczyńskiego na Bemowie. Miejsce to zapewnia mieszkańcom korzystanie ze wszystkich zalet dużego miasta, ale również ze wszystkich zalet mieszkania pod miastem. Dlaczego?

Dobra lokalizacja to podstawa

W bliskiej okolicy budowane są dwie stacje metra (Lazurowa i Górce). Dojdziesz do nich w 10 minut. Oprócz tego w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a do wyboru jest w tej chwili 20 linii. To sprawia, że bez konieczności korzystania z samochodu lub taksówek możesz szybko dostać się zarówno do ścisłego centrum miasta, jak i do każdej z dzielnic Warszawy. A korki nie będą Twoim problemem.

Ulica Pełczyńskiego leży także w pobliżu trasy S8, będącej częścią obwodnicy Warszawy. Dzięki niej będziesz mógł bez problemu wydostać z miasta, nawet w szczycie wyjazdów majówkowych, weekendowych czy wakacyjnych. Obwodnicą możesz również dojechać do wielu dzielnic Warszawy czy do lotniska Chopina. Czyli samochodem także bez korków.

Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji
Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji

Mieszkańcy Warszawy cenią sobie dostęp do publicznej zieleni, do pięknych parków, dobrze wyposażonych placów zabaw i dobrej infrastruktury dla pieszych i rowerzystów. Mieszkańcy podwarszawskich miejscowości cenią sobie z kolei dostęp do rezerwatów przyrody i lasów. Lokalizacja inwestycji Metro City zapewnia możliwość korzystania i z tego i z tego.

Przy Metro City znajduje się Aleja Sportów Miejskich - inwestycja Dzielnicy Bemowo. To świetne miejsce dla każdego kto ma dzieci. Jeżeli natomiast lubisz spędzać czas uprawiając sport będziesz zachwycony. Nie ma takiego drugiego miejsca w Warszawie. W kilka minut dojedziesz rowerem do Kampinoskiego Parku Narodowego. Ścieżki rowerowe, trasy spacerowe oraz rezerwat „Łosiowe Błota” w oddalonym o kilkanaście minut spacerem Lesie Bemowskim, zadowolą każdego, kto ceni sobie spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody. Jego bliskość sprawia z kolei, że będziesz mógł z niego korzystać na co dzień, bez konieczności organizowania większych wypraw.

Oczywistą zaletą mieszkania w mieście są lokale usługowe oraz użyteczności publicznej w pobliżu miejsca zamieszkania. Wybierając mieszkanie lub apartament w Metro City będziesz mieć wszystkie najważniejsze oraz wiele innych lokali w zasięgu krótkiego spaceru. Kilka kroków dzieli inwestycję od przedszkola. Blisko są sklepy spożywcze, w kilka minut dojdziemy do hipermarketu Tesco, a w pobliżu znajduje się również Decathlon. Przychodnie NZOZ, kliniki dentystyczne oraz lecznica weterynaryjna są w zasięgu krótkiego spaceru. Jeżeli cenisz sobie wyjścia z rodziną czy przyjaciółmi, w najbliższej okolicy znajdują się kawiarnie i restauracje.

Niebanalny budynek, przestronne apartamenty i cudowne tarasy

Inwestycja Metro City to jednak poza doskonałą lokalizacją, niebanalny budynek, o bardzo ciekawej architekturze, zapewniającej różnorodność mieszkań oraz niezwykłe rozwiązania w apartamentach, często wykorzystujących właśnie lokalizację, której efektem jest przepiękny widok na panoramę Warszawy.

Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji
Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji
Metro City – niebanalne apartamenty w najlepszej lokalizacji

Niezwykle ciekawą ofertą w Metro City są apartamenty z tarasami o powierzchni porównywalnej z metrażem samego apartamentu.

Inwestor umiejscowił wielokondygnacyjne apartamenty na najwyższych piętrach budynku. Wyposażył je w duże dachowe tarasy, z których rozciąga się cudowny widok na miasto. Tarasy są od siebie odseparowane tak, aby zapewnić mieszkańcom oraz gościom maksimum prywatności i sprawić aby nawet największa impreza nie przeszkadzała sąsiadom. Nie znajdziesz także lepszego miejsca w Warszawie na wypicie kawy, przeczytanie gazety czy książki. A to będzie Twój własny taras.

Te apartamenty, które są jeszcze dostępne, mają powierzchnię od 127 do 193 m kw. Apartamenty te poza ponad 100 metrowymi tarasami, posiadają także poza tarasem dachowym, kilkunastometrowe tarasy na obu kondygnacjach mieszkalnych.

Przebywanie we wnętrzu apartamentu też należy do przyjemniejszych rzeczy jakie można sobie wyobrazić. We wszystkich inwestor oferuje instalację klimatyzacyjną w cenie. Apartamenty są przestronne, widne, z loftowymi przeszkleniami przez obie kondygnacje mieszkalne.

Interesująca bryła, lokalizacja, ciekawe i przemyślane apartamenty oraz dobrej jakości wykonanie budynku sprawia, że zakup apartamentu w inwestycji Metro City to także doskonała lokata kapitału. Rozbudowa miejskiej infrastruktury komunikacyjnej , otoczenia usługowego i handlowego oraz dostępność bazy edukacyjnej i zdrowotnej w okolicy Metro City będą z pewnością w przyszłości podnosić wartość zakupionych mieszkań czy apartamentów.

Sprawdź na http://www.metrocity.com.pl/apartamenty/ i wybierz apartament, który najlepiej do Ciebie pasuje.