Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Mercedes wjechał w opla, opel w sygnalizator

TVN Warszawa

Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plMercedes wjechał w opla, opel w sygnalizator

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Łopuszańskiej z Orzechową. Jedna osoba trafiła do szpitala. Jak informuje policja, tworzyły się duże utrudnienia w ruchu w kierunku al. Krakowskiej. Około 9.00 przywrócono sygnalizację świetlną.

- Sytuacja wyglądała mniej więcej tak, że około 5.55 na skrzyżowaniu, na czerwonym świetle zatrzymał się opel, po czym uderzył w jego tył ciężarowy mercedes, popychając opla na sygnalizator świetlny - mówi nam Edyta Adamus z zespołu prasowego komendy stołecznej policji.

Jak dodaje - na tym skrzyżowaniu nie działają światła i są utrudnienia w kierunku al. Krakowskiej. Jedna osoba, pasażer opla, trafiła do szpitala.

Jak podawał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński - laweta zabrała opla, ale nie działały uszkodzone po zderzeniu światła na przejściu dla pieszych.

- Około 9.00 przywrócono sygnalizację świetlną - podaje Agnieszka Włodarczyk z zespołu prasowego komendy stołecznej.

ms/sk