Najnowsze

Mazda skosiła betonowy słup i rozpadła się na dwie części

Najnowsze

Wypadek na Bora Komorowskiego
Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plWypadek na Bora Komorowskiego

- Mazda skosiła betonowy słup latarni, auto jest zmiażdżone, leży na dachu. W wyniku uderzenia samochód rozpadł się na dwie części - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Do poważnego wypadku doszło w sobotę wieczorem na Pradze Południe.

O wypadku napisał do nas internauta tomasz er:

Mazda 3 zderzyła się z przydrożna lampą podczas manewru wymijania, kilkukrotnie dachowała(...). Pasażer z kierowcą wyszedł o własnych siłach, zdaje się ze ich zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Na miejscu pracowały dwie karetki pogotowia ratunkowego i trzy zastępy straży pożarnej. - Kierowcę i pasażera mazdy zabrało pogotowie do szpitala, nie mają poważnych obrażeń. Na miejsce przyjechało pogotowie energetyczne, które odetnie dopływ prądu do przewróconej latarni -potwierdził Tomasz Zieliński.

Duże utrudnienia, objazdy autobusów

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, ulica Bora Komorowskiego była całkowicie zablokowana w obu kierunkach. W korku stały samochody osobowe i autobusy.

- Po godz. 19.00 został przywrócony ruch – poinformował Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Autobusy linii: 111, 123, 147, 507 i 509 skierowano na objazdy.

Kierowano je ulicami:

w kierunku ulicy Saskiej: Meissnera - Fieldorfa - Wał Miedzeszyński - Wersalska - Paryska - Zwycięzców - Saska ... i dalej do własnych tras;

w kierunku krańca Gocław: Wersalska - Wał Miedzeszyński - Fieldorfa ... i dalej do własnych tras.

kś/ec

Pozostałe wiadomości