Mąż zastrzelił żonę, potem siebie. Tragedia pod Grodziskiem Maz.

Warszawa

TVN24Rodzinna tragedia pod Grodziskiem Mazowieckim

Dwie osoby zginęły w strzelaninie, do jakiej doszło w domu jednorodzinnym w miejscowości Odrano-Wola koło Grodziska Mazowieckiego. Sprawcą tragedii był 57-latek, który najprawdopodobniej zastrzelił swoją żonę, a następnie siebie. Na miejscu pracuje policja. Informację o zdarzeniu dostał serwis Kontakt 24.

Informację o "zdarzeniu z udziałem broni" potwierdził dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

- Mamy informację o dwóch osobach, które zginęły - powiedział asp. Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak mówiła w rozmowie z Kontaktem 24 nadkom. Anna Kędzierzawska, zginęli kobieta i mężczyzna. - Do tragedii doszło w domu jednorodzinnym. Jesteśmy w trakcie ustalania danych tych osób - mówiła policjantka.

Zwłoki znaleźli sąsiedzi

Rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, insp. Mariusz Sokołowski doprecyzował, że mogło dojść do rodzinnej tragedii. - 57-letni mężczyzna najprawdopodobniej zastrzelił swoją żonę, a następnie siebie - powiedział. Dodał, że zwłoki ujawnili mieszkający obok sąsiedzi.

Trwają oględziny miejsca zdarzenia oraz ciał, do policjantów niedługo dołączy prokurator.

Sąsiedzi w szoku

- To było bardzo zgodne małżeństwo. Religijne. Tu nigdy nie było żadnej patologii, pijaństwa. Po prostu wzór rodziny. To co się stało, to dla mnie masakra - mówiła dla TVN24 Anna Wilińska, mieszkanka Odrano-Woli.

Więcej w serwisie Kontakt24

Strzelanina pod Grodziskiem Mazowieckim
targeo.pl

popi/sk