Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Masa krytyczna pojedzie do Ossowa. Ruszyły zapisy

Warszawa

mat. prasoweZaproszenie na rodzinny piknik rowerowy

17 maja rano masa krytyczna ruszy z Warszawy do Ossowa. Celem przejazdu jest Rodzinny Piknik Rowerowy. Konieczne są wcześniejsze zapisy. TVN Warszawa jest patronem medialnym imprezy.

Żeby wziąć udział w przejeździe, należy wysłać na adres jolanta.kielczyk@ossow1920.pl zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, wiek i rozmiar koszulki (potrzebny do rozdzielenia pakietów startowych).

Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona do 300.

Sprawdź regulamin masy.

Wyjazd z Warszawy: 10.30, wyjazd z Ossowa: 17.30.

Trasa:

plac Zamkowy, Miodowa, Senatorska, Nowy Przejazd, Solidarności, Most Śląsko-Dąbrowski, Solidarności, Kosmowska, Grodzieńska, Radzymińska, Naczelnikowska, Księcia Ziemowita, Swojska, Janowiecka, Warszawska, aleja Piłsudskiego, Szwoleżerów, Żołnierska, Wyszyńskiego, Poniatowskiego, Nadarzyńska, Hallera, Matarewicza.

To prawie 20 km (ok. 2,5 godz. jazdy).

Rowerzyści będą mieli możliwość wspólnego powrotu w zorganizowanym przejeździe.

Rodzinny Piknik Rowerowy

Grill, badminton i atmosfera rodzinnego pikniku, wycieczki z przewodnikiem po Parku Kulturowym i odlewanie żołnierzyków z cyny, a dla zapalonych kolarzy otwarty trening rowerowy z profesjonalnym trenerem – to wszystko już 17 maja w Ossowie podczas Rodzinnego Pikniku Rowerowego.

Impreza odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Ossowie (ul. Matarewicza 148) w godzinach 11.00-18.00.

Więcej o Rodzinnym Pikniku Rowerowym czytaj na stronie muzeum w Ossowie.