Masa Krytyczna pojedzie przez Mokotów

Warszawa

| hkcyber.com, on.cc, singtao.com, takungpao.com 

Jeśli lubicie ekstremalne wyzwania, to dziś macie okazję się sprawdzić. O godzinie 18 z placu Zamkowego rusza Masa Krytyczna.

Prognozy pogody - delikatnie mówiąc – nie zachęcają do jazdy na rowerze, ale Masa Krytyczna już nie raz udowadniała, że zima jej nie straszna. Dziś, tak jak w każdy ostatni piątek miesiąca, wyruszy ze Starego Miasta.

Pojadą na Mokotów

Peleton pojedzie Krakowskim Przedmieściem, Karową na Powiśle i dalej aż do Szwoleżerów oraz 29 listopada. Na chwilę wyjedzie na Wisłostradę, dojedzie do Gagarina. Potem Belwederską do Dolnej i w górę na Mokotów. Puławską, Dąbrowskiego, Kazimierzowską i Narbutta dojedzie do al. Niepodległości, z której zjedzie przy Batorego. Marszałkowską, Kruczą, znów Marszałkowską i dalej Świętokrzyską, Mazowiecką, przez pl. Piłsudskiego do Senatorskiej aż do mety na pl. Zamkowym.

Trasa liczy w sumie 18 kilometrów. W jej rejonie kierowcy mogą spodziewać się chwilowych utrudnień. Pocieszeniem może być to, że przy takiej pogodzie rowerzystów z pewnością nie będzie wielu.

ZOBACZ TRASĘ PRZEJAZDU

roody/ec