Przygotuj się na:

LIKWIDACJA ZAWROTKI NA WĘŹLE POW Z PUŁAWSKĄ

W poniedziałek drogowcy rozpoczną likwidowanie zawrotki na węźle Południowej Obwodnicy Warszawy z Puławską. Nowa organizacja ruchu będzie funkcjonować przez pół roku.

Martwy noworodek w parku. Policja szuka matki

Najnowsze

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plW tej okolicy znaleziono torbę

Policja poszukuje matki noworodka, którego ciało znaleziono w połowie września w Parku Szczęśliwickim. - Osoby posiadające informacje o kobietach, które w sierpniu i w pierwszych dwóch tygodniach września były w zaawansowanej ciąży, a obecnie nie są widywane ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi, proszone są o pilny kontakt - informują stołeczni funkcjonariusze.

Ciało chłopca zostało odnalezione 15 września w Parku Szczęśliwickim od strony ul. Korotyńskiego. Ciało było w białej reklamówce, która znajdowała się w drugiej reklamówce z napisem "Dbajmy o środowisko".

Przy zwłokach noworodka policja nie odnalazła żadnych przedmiotów, które mogłyby pomóc w identyfikacji dziecka.

Poszukują świadków

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich osób posiadających informacje o kobietach, które w sierpniu i w pierwszych dwóch tygodniach września były w zaawansowanej ciąży, a obecnie nie są widywane ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi.

Proszeni są o kontakt pod numerami: 22 603-93-50, 22 603-93-44, 22 603-93-03 bądź na adres e-mail: krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowy numer 997 i 112.

Policja zapewnia anonimowość.

su/ran

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl