Martwy mężczyzna na torach. Sprawę bada policja

Warszawa

Komuś / Kontakt24Ciało mężczyzny na torach

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny, którego ciało znaleziono na torach na Dworcu Zachodnim. Według policji, został on śmiertelnie potrącony przez pociąg. Z kolei PKP PLK informuje, że zwłoki już tam leżały. Pierwsze informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Policja została poinformowana o zdarzeniu przed godziną 17. - Doszło do nieszczęśliwego wypadku. Młody mężczyzna został śmiertelnie potracony przez pociąg - poinformował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji.Z kolei Joanna Kubiak z zespołu prasowego PKP PLK dodała, że mężczyzna już tam leżał. - Otrzymaliśmy sygnał od osoby postronnej o tym, że na torach ktoś leży. Na miejsce wezwano policję i prokuraturę. Stwierdzono zgon tej osoby - mówiła Kubiak.

Wykluczają udział osób trzecich

Jak sprecyzowała, zwłoki znaleziono przy peronie numer 4. Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji dodał również, że funkcjonariusze wykluczyli udział osób trzecich w tym zdarzeniu.Według informacji, które otrzymaliśmy od PKP PLK ruch pociągów odbywa się normalnie. - Pociągi jeżdżą innymi torami - zaznaczyła Kubiak.

Czytaj także na Kontakt24

ank/map