Marika i Spokoarmia na koniec karnawału

Warszawa

Karrot KommandoMarika i Spokoarmia

Niekwestionowana królowa stołecznej sceny dancehall i reggae zagra przed warszawską publicznością po raz pierwszy w tym roku. Na ostatki w Fabryce Trzciny zaprasza Marika i jej Spokoarmia.

O tym, jak ważna jest dla niej Warszawa, przekonała pierwszym singlem z ostatniej płyty - "Widok" to jedna z najbardziej warszawskich piosenek ostatnich lat, a sama artystka twierdzi, że warszawskie koncerty wyzwalają w całym zespole największe koncertowe emocje. Czy i tym razem będzie widać to na scenie?

Okazja, by się przekonać, jest tym lepsza, że 9 lutego to ostatnia sobota tegorocznego karnawału. Na scenie - oprócz Mariki i wspomagających ją wokalnie, Maluty i Stashki - pojawi się Spokoarmia czyli grupa, z którą piosenkarka nagrała ostatnią płytę "Momenty".

Na tym nie koniec atrakcji - po koncercie Mariki i Spokoarmii na scenie pojawią się Pablopavo i Diego oraz DJ Krzak czy Zjednoczenie Sound System, a także DJ Maken.

Marika i SpokoarmiaZdjednoczenie Sound SystemDJ MakenFabryka Trzciny, Otwocka 14,sobota 9.02, godzina 21Bilety: 30 pln (w dniu koncertu: 40)

roody