Najnowsze

Maraton Warszawski i frezowanie. Weekendowe utrudnienia

Najnowsze

archiwum, materiały organizatoraMaraton. Tymi ulicami nie przejedziesz

Maratończycy na ulicy i drogowcy w akcji. Mieszkańcy stolicy - szczególnie Pragi Południe - powinni liczyć się z weekendowymi utrudnieniami.

W piątek o godzinie 22 rozpocznie się frezowanie ulicy Rodziewiczówny. Droga będzie nieprzejezdna na odcinku od Jubilerskiej do Łukowskiej. Prace skończą się w poniedziałek o godzinie 5. W związku z tym drogowcy wyznaczyli objazdy: Łukowską - Zamieniecką - Jubilerską – Grochowską – Ostrobramską. Jednak w ciągu dnia, (w godz. 4 – 24) otwarty będzie wyjazd z pętli autobusowej Witolin.

Utrudnienia na Pradze Południe UM

Maraton

Z kolei w niedzielę ulice zdominują biegacze. Maraton Warszawski rozpocznie się około godziny 9 i zakończy około 16.

Jego uczestnicy wystartują z placu Trzech Krzyży i pobiegną ulicami: Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu, al. J.Ch. Szucha, pl. Unii Lubelskiej, Puławska, Bukowińska, Rolna, al. Komisji Edukacji Narodowej, I. Gandhi, J. Rosoła, F. Płaskowickiej, Nowoursynowska, Kokosowa, Orszady, Prymasa A. Hlonda, Al. Rzeczpospolitej, Jana III Sobieskiego, al. W. Witosa, Czerniakowska, J. Gagarina, Łazienki Królewskie, Agrykola, Szwoleżerów, Czerniakowska, Łazienkowska, Rozbrat, L. Kruczkowskiego, Zajęcza, Most Świętokrzyski, Wybrzeże Szczecińskie i Wybrzeże Helskie, Ratuszowa, Namysłowska, S. Starzyńskiego, Most Gdański, Z. Słomińskiego, Międzyparkowa, Bonifraterska, Muranowska, gen. W. Andersa, A. Mickiewicza, pl. T.W. Wilsona, Z. Krasińskiego, Gwiaździsta, Wisłostrada, do mety zlokalizowanej na wysokości Multimedialnego Parku Fontann.

Trasa maratonumateriały organizatora

Okolice placu Trzech Krzyży będą wyłączone z ruchu od około godz. 5 do około godz. 10.30. Natomiast zachodnia jezdnia Wisłostrady będzie zamknięta od około godz. 8.50 do około godz. 15.30. Ale to nie wszystko. Głównemu biegowi będzie towarzyszył bieg na 5 kilometrów. Jego uczestnicy wystartują o godz. 9 z ul. Konwiktorskiej.

"W związku z organizacją startu ulica ta będzie zamknięta dla ruchu w godz. 6-10). Uczestnicy przebiegną ulicami: Muranowska, gen. W. Andersa, A. Mickiewicza, pl. T.W. Wilsona, Z. Krasińskiego, Wisłostrada do mety przy Multimedialnym Parku Fontann" - informuje ratusz.

Bieg na pięć kilometrów materiały organizatora

CZYTAJ TEŻ O UTRUDNIENIACH ZWIĄZANYCH Z KONCERTEM DISCO POLO NA NARODOWYM.

Ostatnio pisaliśmy o Półmaratonie Praskim:

Zawodnicy Półmaratonu Praskiego na ulicach
Zawodnicy Półmaratonu Praskiego na ulicachMateusz Szmelter/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

kz/mś

Źródło zdjęcia głównego: archiwum, materiały organizatora

Pozostałe wiadomości