"Manifestacja poza kontrolą"

Najnowsze

| Fakty o Świecie TVN24 BiSfot

Wstrzymany ruch na ul. Marszałkowskiej, rzucanie butelkami i jajkami w policję i wreszcie kilkadziesiąt osób zatrzymanych. Relację z sobotniego "Marszu Wyzwolenia Konopii" opublikował na swoim profilu WRA, Reporter 24.

Demonstranci wyruszyli z Pl. Defilad z 1,5 godzinnym opóźnieniem. Jeszcze przed wyruszeniem policja zatrzymała dwie lawety ze sprzętem nagłaśniającym. Gdy pochód ruszył również nie obyło się bez problemów. Demonstranci wchodzili na tory tramwajowe, część został też zatrzymana przez mundurowych za posiadanie środków odurzających.

28 osób z zarzutami - czytaj więcej

Policja zatrzymała dwa dowody rejestracyjne kierowcom lawet, bo według mundurowych pojazdy były w złym stanie technicznym. Dlatego atmosfera w czasie marszu była napięta. Część miłośników konopii obrzuciła zabezpieczających imprezę policjantów butelkami po piwie.

Obszerną relację opublikował na swoim profilu WRA - jeden z najaktywniejszych Reporterów 24. Jeden z filmów zatytułowany jest: "Ostra jazda na Marszu Wyzwolenia Konopi – manifestacja poza kontrolą".

mjc/par

Źródło zdjęcia głównego:  | Fakty o Świecie TVN24 BiS