Magiczny Park oficjalnie otwarty. Cały weekend atrakcji

Park na Białołęce oficjalnie otwarty
Park na Białołęce oficjalnie otwarty
Dawid Krysztofiński/ tvnwarszawa.pl
Dawid Krysztofiński/ tvnwarszawa.plPark na Białołęce oficjalnie otwarty

W nowym parku zabaw przy ulicy Magicznej na Białołęce trwa weekend z atrakcjami dla dzieci. Nie ma śladu po niedawnych dewastacjach.

Magiczny Park to nie tylko plac zabaw. W sobotę odbyły się w nim kiermasz, pokazy iluzjonistów, przedstawienia teatralne, zabawy z animatorami i konkursy.

- Są przebierańcy w strojach postaci z bajek i klauni - relacjonował Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. - Przychodzą tu całe rodziny z dziećmi, osoby starsze i mieszkańcy w każdym wieku - dodał.

Na wieczór przewidziano pokaz sztucznych ogni - ma się rozpocząć o godz. 21.50.

Niedziela to dzień koncertów. O 16.30 wystąpi zespół terenNowy.kids, o 18.00 orkiestra Św. Mikołaja, zaś o 20.00 R.U.T.A.

Zdewastowany przed otwarciem

Park na Białołęce był oblegany przez mieszkańców na długo przed otwarciem. Jednak wraz z odwiedzającymi teren pojawiły się problemy - obiekt był dewastowany. Władze dzielnicy zapowiadały wtedy walkę z wandalami.

Przed otwarciem park zabaw został uporządkowany. - Jest czysto. Podczas festynu czuwa też służba porządkowa w kamizelkach odblaskowych i pilnuje porządku - informował w sobotę nasz reporter.

Festyn na otwarcie Magicznego Parku
Festyn na otwarcie Magicznego ParkuDawid Kryszofiński / tvnwarszawa.pl

kś/mz

Pozostałe wiadomości