Najnowsze

Zderzenie na S17, w jednym z aut goście weselni

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na S17 w miejscowości Lubice
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWypadek na S17 w miejscowości Lubice

W miejscowości Lubice na drodze ekspresowej S17 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Straż pożarna poinformowała o trzech osobach poszkodowanych, dwie zostały zabrane do szpitala. Jak ustalił nasz reporter, jednym z aut podróżowały kobiety, które jechały z kościoła na salę weselną. Po wypadku ruch w kierunku Lublina był wstrzymany.

Jak poinformował Bartłomiej Baran z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku, na S17 zderzyły się dwa pojazdy osobowe. - Jedno auto najechało na drugie. W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Są opatrywane przez zespół ratownictwa medycznego - przekazał strażak. Dodał, że na miejscu lądował śmigłowiec LPR, ale nie zabrał żadnej z osób poszkodowanych.

Jak doprecyzowała Komenda Stołeczna Policji, w zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe: toyota i skoda. - Ostatecznie do szpitala karetką kołową zostały zabrane dwie osoby. Kierujący byli trzeźwi - przekazała Małgorzata Wersocka z KSP.

Jechali na wesele

Ze względu na działania służb wstrzymany był ruch w kierunku Lublina. Utworzył się kilkukilometrowy zator.

Jak ustalił na miejscu wypadku reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, dwie osoby zabrane do szpitala to kobiety, które jechały na wesele. - Kobiety jechały z kościoła na salę weselną. Tuż po wypadku pozostali goście weselni, a także para młoda, wrócili na miejsce wypadku - przekazał Zieliński.

Jednym z aut podróżowali goście weselniTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Kolejne zdarzenie na S17

Ponad dwie godziny później na trasie S17 pomiędzy węzłami Ostrów i Kołbiel, na wysokości miejscowości Bocian doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jak przekazał Tomasz Zieliński, samochód osobowy najprawdopodobniej najechał na bariery. - Na miejscu są policja, pogotowie oraz straż pożarna. Jedna osoba jest badana w karetce - przekazał.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zablokowany był jeden pas w kierunku Lublina.

Kolizja na S17Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości