Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Lotniska pracują normalnie

Warszawa

TVN24Sytuacja na warszawskim lotnisku

Pasażerowie mogą odetchnąć z ulgą. Lotniska, sparaliżowane wczoraj przez mgłę, zaczęły już normalnie pracować. Samoloty lądują i wylatują bez przeszkód.

Jeszcze wczoraj wieczorem były niewielkie opóźnienia na warszawskim lotnisku Chopina. Niektóre loty, jak np. Egiptu, Pragi czy Tel Awiwu zostały odwołane.

Utrzymująca się do wieczora mgła sprawiła, że cztery samoloty z Barcelony, Dortmundu, Turynu i Birmingham, które miały wylądować w Pyrzowicach, musiały wylądować w Balicach.

Dziś od rana lotniska pracują już normalnie, bo mgła ustąpiła i nie ma problemów z widocznością. Samoloty lądują i wylatują zgodnie z planem. Tak jest zarówno w Warszawie, Modlinie, jak i Gdańsku oraz w Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Odwołane loty

Wczoraj polskie lotniska sparaliżowała mgła. Wiele lotów zostało anulowanych, były opóźnienia w startach, a część maszyn musiała lądować na innych lotniskach.

Duże problemy były w warszawskich portach.

Pasażerowie skarżyli się na brak informacji, zamieszanie oraz, że w niektórych przypadkach byli pozostawieni sami sobie.

MAC/tr/mz