Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

LOT odwołał rejs do Nowego Jorku. Przez huragan

Najnowsze

Lotnisko Chopina / facebookJeden lot odwołany

PLL LOT odwołał wtorkowy rejs z Warszawy do Nowego Jorku i lot powrotny z powodu huraganu Sandy. Lotnisko JFK zostało zamknięte do czwartku rano.

Jak poinformował we wtorek w komunikacie przewoźnik, wtorkowe rejsy LO06 o godz. 12.35 z Warszawy do Nowego Jorku oraz powrotny LO07 - o godz. 18.40 czasu lokalnego - z Nowego Jorku do Warszawy zostały odwołane. PLL LOT poinformowały też, że lotnisko JFK w Nowym Jorku przekazało oficjalną informację o zamknięciu portu do czwartku 1 listopada do godz. 2.22 czasu UTC, czyli 8.22 czasu polskiego. Jak poinformowały służby prasowe LOT-u, pasażerowie mogą uzyskać informacje o zmianach rezerwacji w biurze przedstawiciela PLL LOT na lotniskach w Warszawie i Nowym Jorku. Linia poinformowała także, iż w sprawach związanych z rezerwacją biletu należy dzwonić pod numery: 0 801 703 703 (dla telefonów stacjonarnych) i 22 577 99 52 (dla telefonów komórkowych). Według ostatnich informacji, na skutek przejścia huraganu na wschodzie USA zginęło co najmniej 14 osób. Bez prądu jest prawie 6 mln ludzi, ewakuowano blisko 500 tysięcy, a towarzyszące Sandy ulewne deszcze zalały nowojorskie metro. Na Karaibach Sandy spowodował śmierć 67 osób.

PAP//ec

Źródło zdjęcia głównego: Lotnisko Chopina / facebook