Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Łoś spacerował po Bemowie. "Zderzył się z samochodem"

Najnowsze

Spacer łosia po Bemowie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plSpacer łosia po Bemowie

Spacerujący łoś przy ulicy Powstańców Śląskich zderzył się z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało. Zwierzę uciekło na parking pobliskiego kina. - Na miejsce przyjechał weterynarz, który dał mu zastrzyk usypiający - podaje straż miejska.

- Samochód zjeżdżał z Powstańców Śląskich, w kierunku kina. Wtedy na ulicę wybiegł łoś. Niestety zwierzę uderzyło osobową hondę, urywając jej lusterko i rozbijając szybę - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Zwierzę uciekło na parking - dodaje.

"Łoś był ranny"

Na miejsce wezwano służby oraz łowczego. - Łoś na miejscu został zbadany przez weterynarza, który ocenił, że obrażenia są lekkie i może być bezpiecznie przewieziony do swojego środowiska, czyli Puszczy Kampinoskiej - mówi Katarzyna Dobowolska z zespołu prasowego.

I zapewnia, że zwierzę dostało zastrzyk usypiający. - Po powrocie do puszczy łoś zostanie bezpiecznie obudzony - dodaje Dobrowolska.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

su/roody

Pozostałe wiadomości