Wypadek pod wiaduktem w Łomiankach. Zginął motocyklista

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Łomiankach
Wypadek w Łomiankach
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plWypadek w Łomiankach

Pod wiaduktem drogi krajowej numer 7 w Łomiankach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania ulicy Kolejowej w ciągu drogi krajowej numer 7 oraz Brukowej. Jak przekazał nam Kazimierz Jaworski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej dla powiatu warszawskiego zachodniego, w wypadku uczestniczyły samochód osobowy i motocykl.

- Jako pierwsza na miejscu była załoga pogotowia ratunkowego. Niestety osoba kierująca motocyklem nie żyje. Nasze działania polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - poinformował nas Jaworski.

Motocykl leży kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Rozbity motocykl marki Honda znajduje się kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania. Na miejscu są wszystkie służby, w tym policja, która ustala okoliczności wypadku - przekazał nasz reporter.

Jak doprecyzował Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji, motocyklista zderzył się z samochodem marki Range Rover. - Osoba kierująca samochodem osobowym była trzeźwa - poinformował policjant.

Utrudnienia, objazdy autobusów dwóch linii

Pod wiaduktem DK7 są utrudnienia w ruchu. "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Kolejowa/Brukowa w Łomiankach trwają utrudnienia w kursowaniu linii 150, 750. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe" - informuje w komunikacie Zarząd Transportu Miejskiego.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości