Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Lider Jamiroquai pędził placem Teatralnym

Warszawa

| TVN24/SNTVJay Kay w swoim Porsche z 70 roku fot. materiały organizatora

Lider zespołu Jamiroquai, jednej z gwiad tegorocznego Orange Warsaw Festival nieoczekiwanie pojawił się na Verva Street Racing. I to wcale nie jako jeden z widzów.

Jay Kay zasiadł za kierownicą swojego Porsche 914 6GT z 1970 roku. – W trakcie przygotowań do tegorocznej imprezy dowiedzieliśmy się, że Jay jest właścicielem starego porsche. Wiedzieliśmy także, że będzie w Warszawie na festiwalu. Skontaktowaliśmy się z nim i udało się – opowiada Katarzyna Dejmek z agencji Live, która obsługuje imprezę.

Historyczne wyścigówki

Lider Jamiroquai wziął udział w pokazie historycznych samochodów wyścigowych marki Porsche. - Świetnie się bawił. Był pod dużym wrażeniem. Jego największą pasją, oprócz muzyki, jest motoryzacja – dodaje Dejmek.

Samochody zaraz po muzyce

Na stronie Orange Warsaw Festival także możemy przeczytać, że główną pozamuzyczną zajawką Jaya Kaya są samochody – kiedyś skomponował nawet główny motyw do sezonu wyścigowego Formuły 1.

Jay ma kilkanaście wozów (liczba często się zmienia) i żadnego z nich nie można nazwać oszczędnym czy pro-środowiskowym. Dwa lata temu występował w najpopularniejszym programie motoryzacyjnym świata – "Top Gear". Prowadzący show Jeremy Clarkson wymienił samochody, które stałyby w jego wymarzonym garażu – astona matina DB5, mercedesa pullmana, lamborghini murcielago SV, po czym zapytał Jaya, które z nich posiada. - Wszystkie – odpowiedział piosenkarz ze śmiechem.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁ VERVA STREET RACING

ZOBACZ TELEDYSK DO UTWORU COSMIC GIRL, NA KTÓRYM JAY KAY PĘDZI SPORTOWYMI SAMOCHODAMI:

par/mz