Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Próbował ukraść napój w sklepie, odpowie za posiadanie narkotyków

Najnowsze

Autor:
kkow/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP LegionowoZabezpieczone środki odurzające

Policjanci z Legionowa ukarali mandatem mężczyznę, który próbował w jednym ze sklepów ukraść napój. Później znaleźli przy nim marihuanę, a w jego domu dwie torebki z mefedronem. Teraz 19-latkowi grozi do trzech lat więzienia.

Legionowscy funkcjonariusze zostali wezwani do sklepu, w którym sprzedawca na gorącym uczynku zatrzymał 19-latka, próbującego ukraść napój. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 złotych. Ale to był dopiero początek jego kłopotów. Podczas wykonywania swoich obowiązków mundurowi znaleźli przy mężczyźnie porcję marihuany.

Policjanci udali się z mężczyzną do jego mieszkania, w którym odkryli dwie foliowe torebki, w których – jak się okazało po przeprowadzeniu badań i zważeniu – znajdowało się blisko 20 gramów mefedronu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Na portalu tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o zatrzymaniu pijanego kierowcy forda

Policja zatrzymała pijanego kierowcę fordaPolicja Mazowiecka

Autor:kkow/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Legionowo