Najnowsze

Wjechał w dom starszej kobiety. Straż pożarna: uszkodzona konstrukcja ściany, telewizor wylądował w sąsiednim pomieszczeniu

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do zdarzenia doszło w Legionowie

Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi, uszkodził ogrodzenie posesji, a następnie wjechał w dom starszej kobiety. Zniszczenia są ogromne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 17 na ulicy Złotej w podwarszawskim Legionowie. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że pojazd wjechał w dom jednorodzinny - przekazała Justyna Stopińska, oficer prasowy policji w Legionowie.

Jak dodała, autem podróżował 53-latek. - Z nieznanych przyczyn najpierw uderzył w ogrodzenie, które uszkodził, a następnie uszkodził budynek mieszkalny. Zarówno kierowcy, jak i 84-letniej mieszkance nic się nie stało - powiedziała policjantka.

Kierujący był trzeźwy.

Strażacy zabezpieczyli teren Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Zgłoszenie: wybuch telewizora

Na miejscu interweniowali też strażacy, którzy otrzymali zgłoszenie o "wybuchu telewizora".

"Po przybyciu na miejsce ratownicy zastali samochód osobowy wbity w ścianę domu. Zadysponowano ZRM, Policję oraz nadzór budowlany. Kierującemu pojazdem i mieszkance budynku nic się nie stało, jednak poważnie uszkodzona została konstrukcja ściany, jak i sam pojazd" - poinformowała na Facebooku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie.

"Siła uderzenia rozrzuciła elementy konstrukcyjne ściany po całym pokoju, rozerwała kaloryfer i meble, a sam telewizor ze zgłoszenia wylądował w sąsiednim pomieszczeniu" - czytamy dalej we wpisie.

Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policjantów, strażacy usunęli samochód z posesji i zabezpieczyli uszkodzoną ścianę, podpierając ją drewnem. Używając desek i plandeki, osłonili też ścianę, a następnie naprawili ogrodzenie.

Informowaliśmy o kierowcach, którzy wjeżdżali w budynek kina:

Rozpędzone auta uderzają w kino. Aktywiści chcą barier albo progów

Bus wjechał w kino
Bus wjechał w kino Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie

Pozostałe wiadomości