Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Legia zagra w lutym na Stadionie Narodowym

Warszawa

fot. NCS

Jedną z pierwszych imprez po otwarciu Stadionu Narodowego będzie mecz Legia Warszawa-Wisła Kraków. Narodowe Centrum Sportu potwierdziło, że spotkanie odbędzie się 11 lutego.

Czy mecz to pierwsze planowane na narodowej arenie wydarzenie? – Nie, jeszcze w grudniu chcielibyśmy zorganizować dużą imprezę, ale na razie nie zdradzamy szczegółów. Natomiast potwierdzam, że mecz Legia-Wisła- ma się odbyć 11 lutego – mówi Daria Kulińska, rzeczniczka NCS.

Koniec prac 30 listopada

Budowa obiektu ma się zakończyć 30 listopada. Później odbiory techniczne, które mogą potrwać dwa, trzy tygodnie. Tymczasem już w najbliższy weekend wszyscy zainteresowani będą mogli na żywo zobaczyć próbę rozkładania dachu, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 2 października.

mjc/ec