Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Legia gromi Olimpię w Pucharze Polski

Warszawa

Legia Warszawa zrobiła duży krok w stronę awansu do półfinału Pucharu Polski. Liderzy T-Mobile Ekstraklasy pokonali przy Łazienkowskiej Olimpię Grudziądz 4:1. Bohaterem spotkania okazał się Marek Saganowski, który strzelił dwa gole.

Piłkarze Olimpii przyjechali do Warszawy jako pogromcy poznańskiego Lecha w 1/8 finału. Dla zespołu Jana Urbana wtorkowe spotkanie było z kolei szansą na rehabilitację po sobotniej ligowej porażce z Koroną Kielce 2:3.

Trener stołecznej drużyny wykorzystał konfrontację z pierwszoligowcem, aby przetestować w większym wymiarze minut zawodników sprowadzonych zimą. Od pierwszych minut zagrali więc Tomasz Jodłowiec, Wladimer Dwaliszwili i Tomasz Brzyski.

Pachniało sensacją

Spotkanie rozpoczęło się od ataków legionistów. Na bramkę Olimpii strzelali Saganowski i Gol. W 35. minucie 11 tys. kibiców zgromadzonych na Pepsi Arenie przecierało oczy ze zdziwienia. Gola dla Olimpii strzelił Piotr Ruszkul. Błąd przy bramce popełnił Tomasz Jodłowiec. Obrońca na Legii na drugą połowę już nie wyszedł.W drugiej połowie Legia zabrała się do odrabiania strat. W roli głównej wystąpił Marek Saganowski, który dwa razy pokonał bramkarza gości. Trafienia dołożyli Artur Jędrzejczyk i Wladimer Dwaliszwili. Przy golu Gruzina asystę zanotował Marek Saganowski.CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PLtvn24.pl//ran/b