Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Leczył zęby bez uprawnień. Nieuczciwy dentysta zatrzymany

Warszawa

kspZatrzymany mężczyzna

Policjanci zatrzymali 49-latka, który bez zezwolenia leczył pacjentów. Choć w 2013 zawieszono mu uprawnienia do wykonywania zawodu, funkcjonariusze zastali go w jednym z gabinetów dentystycznych. Nie w roli pacjenta.

Ten dentysta nie powinien leczyć zębów do 2020 roku, bo do tego czasu jego uprawnienia są zawieszone. Mimo to, mężczyzna przyjmował pacjentów w gabinetach dentystycznych w Warszawie.

O jego działalności dowiedzieli się policjanci z Ursynowa. Informacje od mieszkańców potwierdziły się, kiedy funkcjonariusze pojechali do jednego z gabinetów. W środku zastali 49-letniego Sławomira W. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci ustalili, że mężczyźnie uprawnienia zawieszono w 2013 roku na siedem lat. Zabezpieczyli około 500 kart pacjentów. Sławomir W. usłyszał cztery zarzuty. Grozi mu kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo nawet rok więzienia.

md/b