Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Łaciaty dzik z wizytą na Białołęce

TVN Warszawa

Robert BobskiŁaciaty dzik na Białołęce

Łaciaty dzik wybrał się w odwiedziny do swoich sąsiadów z Białołęki. Jego wizytę uwiecznił jeden z mieszkańców dzielnicy.

Warszawiacy z obrzeżnych dzielnic przyzwyczaili się już do watah dzików spacerujących po ulicach i parkach. Są jednak okazy nietypowe, które wciąż budzą większe zainteresowanie.

Pan Robert na białołęcką grupę facebookową wstawił zdjęcie dzika łaciatego. Zwierzę spacerowało ulicą Antalla w sobotę w nocy. "Po pozowaniu widocznym na zdjęciu, zwierzę ułożyło się do odpoczynku ryjem w stronę Porajów 4" - napisał autor zdjęcia. Fotografia zachwyciła członków grupy. "Muuciodzik. Zostanie gwiazdą Tarchomina", "piękny Łaciatek", "normalnie mamy PANDĘ" - komentowali.

Niektórzy pisali, że zwierzę jest stałym bywalcem tej okolicy. "To z lasku przy Maciejewskiego. Jak był mały to był dopiero uroczy" - zachwycała się Klaudia.

Na tvnwarszawa.pl często informujemy o dzikach w Warszawie:

Dziki spacerowały na KampinoskiejTomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl
wideo 2/5

kz/b