Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Labradory opanowały Pole Mokotowskie

Warszawa

Marcin Gula /tvnwarszawa.plLabradory na Polu Mokotowskim

Na Polu Mokotowskim spotkali się miłośnicy labradorów. Była parada, dużo szczekania i zabawy. Nie zabrakło jednak i spraw poważnych.

Pogoda nie sprzyjała labradorom. Od rana padał deszcz i ich właściciele niechętnie wychodzili z domu. Jednak wraz z poprawą aury psów przybywało. W końcu przyjazne zwierzaki opanowały niemalże całe Pole Mokotowskie.

Podczas pikniku, poza kąpielą w stawie labradory zaprezentowały swoje umiejętności w pokonywaniu specjalnie przygotowanych przeszkód. Właściciele labów, w gronie których nie zabrakło celebrytów, promowali program „Pomóżmy Razem”, w ramach którego szkolone są psy pomagające niepełnosprawnym.

Kulminacyjnym momentem imprezy była parada labradorów. Zwierzaki i ich właściciele przemaszerowali wokół Pola Mokotowskiego.

wp/par