Kwiat paproci na Krakowskim. Co tam robi?

Warszawa

Dawid Krysztofiński/ tvnwarszawa.plTak wygląda kwiat paproci

Kwiat paproci bardzo trudno znaleźć , bo zakwita tylko raz w roku. Ten, który stoi przy Krakowskim Przedmieściu obejrzeć może każdy. Będzie tam do soboty.

Instalacja jest nietypową reklamą Wianków nad Wisłą.

Kwiat dobrze widoczny jest zwłaszcza po zmroku i to nie tylko przez jedną noc, bowiem aż do 21 czerwca będzie zapraszał na Wianki nad Wisłą, których hasło brzmi "Pobudka!Lato!" - pisze o instalacji urząd miasta.

Do 20 czerwca wszyscy, którzy zdecydują się odwiedzić paprotkę, będą mogli wygrać rejs po Wiśle z fundacją Szerokie Wody. Rejs odbędzie się 21 czerwca podczas Wianków nad Wisłą.

Konkurs fotograficzny

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie będzie zrobienie sobie zdjęcia z paprocią i upublicznienie go na facebooku lub instagramie i oznaczenie ich specjalnym hashtagiem #wawawianki.

Organizatorzy akcji od poniedziałku, 16 czerwca, będą codziennie wybierać najśmieszniejsze lub najbardziej urokliwe spotkanie z kwiatem paproci. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie stronie www.wawawianki.pl

Przeniosą go nad Wisłę

W sobotę, 21 czerwca, kwiat paproci przemieści się na Podzamcze i stanie się punktem spotkań dla uczestników imprezy Wianki nad Wisłą.

SPRAWDŹ PROGRAM WIANKÓW NAD WISŁĄ

Wianki nad Wisłą
materiały promocyjne

lata/b