Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Król kibiców przyszedł obejrzeć nowy stadion

Warszawa

fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot
fot

Dzień otwarty na Narodowym przyciągnął dziesiątki tysięcy zwiedzających. Pojawił się też samozwańczy Król Kibiców, Andrzej "Bobo" Bobowski. Zdjęcia przysłał na nam warszawa@tvn.pl Tomasz Gryz.

Tłumy ciekawskich odwiedzały stadion w dniu otwartym. Wielu z nich robiło sobie pamiątkowe zdjęcia. Tak jak internauta tvnwarszawa.pl Tomasz. Zdjęcia ze spaceru przysłał na warszawa@tvn.pl.

W czasie spaceru Tomasz spotkał Króla Kibiców. Andrzej Bobowski, ubrany w "służbowy" strój (czerwony aksamitny płaszcz z obowiązkową koroną), był pod wrażeniem ogromu stadionu i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.

- Krzesełka są znakomite, widoczność doskonała z każdego miejsca - ocenił w rozmowie z PAP Bobowski, który zasiadał przez ostatnie dziesiątki lat na setkach stadionów na całym świecie.

Chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami z Narodowego przed czytelnikami tvnwarszawa.pl? Prześlij je na warszawa@tvn.pl albo opublikuj bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

Zobacz więcej zdjęć na portalu Kontakt24

mz