Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kradzież telefonu w tramwaju. Policja szuka tego mężczyzny

Warszawa

policja.waw.plPolicja szuka tego mężczyzny

Policja z Żoliborza poszukuje mężczyzny podejrzewanego o kradzież telefonu w tramwaju. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości człowieka utrwalonego na zdjęciach z tramwajowego monitoringu.

Zdarzenia miało miejsce 26 lipca 2014 roku w tramwaju linii 73 na ulicy Broniewskiego, na wysokości placu Grunwaldzkiego. Na zdjęciach udostępnionych przez policję widać mężczyznę ubranego w granatową kurtę, szare spodnie i czarną czapkę. Policjanci podejrzewają, że to on ukradł telefon komórkowy.Policja prosi, aby osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące mężczyzny ze zdjęcia skontaktowali się z funkcjonariuszami z Żoliborza. Informacje można przekazać osobiście w komendzie przy ul. Rydygiera 3a lub telefonicznie pod numerami 22 603-71-16, 22 603-71-55, 514 313 415, na numer alarmowy 997 lub 112, lub mailowo na adres krp5warszawa@policja.waw.pl.

Policja szuka tego mężczyzny
policja.waw.pl

ło/b