Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kradł w szpitalu, nakrył go pacjent-policjant

Warszawa

kspMężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Nietypowa interwencja na oddziale szpitalnym. Policjant będący pacjentem placówki, zainteresował się 26-latkiem, który przeszukiwał szpitalną szafkę. Sebastian K. pojawiał się w szpitalu już od jakiegoś czasu i okradał pacjentów z różnych przedmiotów. Mężczyzna usłyszał siedem zarzutów, do których się przyznał.

W dosyć niecodziennych warunkach interweniował naczelnik jednego z wydziałów ursynowskiej komendy.

Przebywał w szpitalu jako pacjent, kiedy natknął się w sali na mężczyznę przeszukującego szafkę innego pacjenta. Zorientował się, że próbuje kogoś okraść. Interweniował pomimo swojego stanu zdrowia.

Był agresywny

Mężczyzna jednak zaczął zachowywać się agresywnie, usiłując uciec z sali. Dzięki interwencji mundurowych, Sebastian K. trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Wszystko wskazuje na to, że Sebastian K. pojawiał się w szpitalu już od jakiegoś czasu i okradał pacjentów z różnych przedmiotów.

Postawiono mu zarzuty w siedmiu takich sprawach. Mężczyzna przyznał się do nich i dobrowolnie poddał karze. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Zobacz też rozbicie gangu włamywaczy przez policję w Legionowie:

Policja rozbiła grupę włamywaczy
KPP Legionowo