Zderzenie dwóch aut, jedno wpadło do rowu. Wysoki mandat dla kierowcy

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie dwóch aut w Kotowicach

W Kotowicach koło Pruszkowa zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia jedno z aut wpadło do rowu. Nie było osób poszkodowanych. Sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano. - Dwa auta zderzyły się na drodze dojazdowej do autostrady A2. Po zderzeniu jeden z samochodów wpadł do rowu. Na miejscu są straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe - ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Informację o tym zdarzeniu potwierdziła nam Komenda Stołeczna Policji. - Na wiadukcie nad autostradą A2 zderzyły się dwa auta osobowe: volvo i fiat. Nie było osób rannych. Obaj kierowcy byli trzeźwi - przekazał Bartłomiej Śniadała z KSP. - Kierujący volvo został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych - dodał policjant.

To kolejne zdarzenie drogowe w Kotowicach w ostatnim czasie. W poniedziałek doszło tam do tragicznego wypadku. Dachował samochód osobowy. Podróżowało nim łącznie sześć osób. Jedna osoba nie przeżyła, a cztery trafiły do szpitala.

Jedna osoba zginęła w wypadku niedaleko Pruszkowa
Jedna osoba zginęła w wypadku niedaleko Pruszkowa Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości