Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia. Skończył w rowie

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plKolizja pod Pruszkowem

Kolizja pod Pruszkowem. Kierowca ciężarówki wjechał do rowu. Według policji, chciał uniknąć zderzenia z innym autem, wtedy stracił panowanie nad kierownicą.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Koszajec, pod Pruszkowem. Służby zostały zaalarmowane o godzinie 12. - Z pierwszych informacji wynika, że do kolizji doszło podczas manewru mijania z inną ciężarówką, która jechała w przeciwległym kierunku - powiedziała Karolina Kańka z pruszkowskiej policji.

Jak dodała, kierowca chciał uniknąć ewentualnego "otarcia", stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu. - Na miejsce przyjechała karetka, jednak ostatecznie nikt nie został przetransportowany do szpitala - przekazała.

Kierowca był trzeźwy. - Został ukarany mandatem - zaznaczyła policjantka.

Na miejscu pracują służby: straż pożarna oraz policja. Ulica jest zamknięta. - Nie generuje to jednak większych utrudnień w ruchu - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl