Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kosmonauci i spadochroniarze w jednym miejscu. Jedyna taka noc w roku

Warszawa

mat. organizatorów7

Niedostępne na co dzień laboratoria Instytutu Lotnictwa otworzą swoje podwoje dzisiejszej nocy. To jedyna okazja w roku do zwiedzenia tej świątyni pilotów, spadochroniarzy i kosmonautów."To największa w Polsce nocna impreza edukacyjna, której celem jest popularyzacja sektora lotniczego i kosmicznego w Polsce oraz promocja zawodów inżynierskich" – zachęcają organizatorzy.

Chętnych coraz więcej

W poprzedniej edycji udział wzięło 30 tys. osób, a z roku na rok zainteresowanie rośnie. Wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki i techniki przybywa. Podczas imprezy będzie można spotkać pilotów, spadochroniarzy, przedstawicieli warszawskich lotnisk, inżynierów, astronomów, kosmonautów i naukowców. Zaprezentowane zostaną sprawy związane z nowymi technologiami i kosmosem."Naszym gościom zostaną udostępnione niedostępne na co dzień laboratoria. Ta jedyna noc w roku będzie rzadką okazją zwiedzenia Instytutu Lotnictwa w Warszawie!" – informuje placówka.To już 7. noc w instytucie. Impreza potrwa od godz. 17 do 23. Instytut znajduje się przy al. Krakowskiej 110/114.

ZOBACZ TEŻ, JAK WYGLĄDŁA NOC Z PERSEIDAMI:

Noc z Perseidami
TVN24

ran/mś