Korki po horyzont

Warszawa

fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Po wypadku na Grochowskiej w korku stanęła Praga Południe. Kolizja zablokowała Siekierkowską. Korek ciągnął się aż do Rembertowa.– Dzisiejszy poranek obfituje w kolizje – przyznają policjanci.

- Normalnie o tej porze Trasą Siekierkowską można przejechać bez problemu, tymczasem zator w stronę mostu tworzy się jeszcze przed węzłem Marsa – relacjonował o godz. 9.30 reporter TVN 24 Łukasz Wieczorek, który utknął w korku.

Kolizja trzech aut

Przed godz. 8 tuż przed wjazdem na most w stronę Mokotowa doszło do kolizji trzech aut. Aktualnie kierowcy rozbitych aut czekają na holowniki, zajęty jest lewy pas Trasy Siekierkowskiej.

Grochowska stoi

Bardzo trudna sytuacja jest na ulicy Grochowskiej. Na skrzyżowaniu z ul. Olszynki Grochowskiej doszło do zderzenia osobowej hondy z autobusem. W wyniku wypadku ranny został kierowca hondy, a praska arteria została zwężona do dwóch pasów ( po jednym w obie strony). Choć na miejscu jest już policja, która kieruje ruchem, utworzyły się tu ogromne korki.

„Jest ślisko”

W piątkowy poranek na ulicach Warszawy doszło już do ponad 20 kolizji i wypadków. – Możliwe, że kierowcy zasugerowali się słoneczną pogodą, jednak trzeba pamiętać, że na ulicach wciąż jest ślisko – mówi Mariusz Mrozek ze stołecznej komendy.

Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Łukasz
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl