Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Korki na mostach i Wisłostradzie

TVN Warszawa

Kontakt24Korek na Trasie Siekierkowskiej

W środę na Trasie Siekierkowskiej samochody utknęły w ogromnym korku. - Kierowcy poruszają się w ślimaczym tempie - ostrzegał ok. 18 internauta. Samochody stanęły też na Wisłostradzie i moście Poniatowskiego.

Jak informuje Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej policji, na Trasie Siekierkowskiej, przed godziną 17, doszło do kolizji samochodu ze skuterem. - Pojazdy zderzyły się na pasie w kierunku Wawra - mówi Jurkiewicz.

Kierowcy utknęli w ogromnym korku. - Ogromny korek na Trasie Siekierkowskiej. Kierowcy poruszają się w ślimaczym tempie – poinformował internauta na Kontakt24.

I dodaje, że utrudnienia zaczynają się już przy Czerniakowskiej.

Przed godziną 19 uszkodzone pojazdy nie utrudniały już ruchu. Korek się jednak nie zmniejszył. - Samochody stają od węzła Czerniakowska - mówi Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Przyczyną korka jest spowolnienie na zjeździe na Wał Miedzeszyński - dodaje reporter.

Korek na Poniatowskim

To nie jedyne miejsce, w którym utknęli dziś kierowcy. - Zakorkowana jest Wisłostrada w kierunku Żoliborza - ostrzega Węgrzynowicz. - Z powodu zamknięcia wjazdów na Trasę Łazienkowską, część kierowców korzysta z mostu Poniatowskiego - ocenia.

Korek tworzy się na przejeździe pod mostem po lewej stronie Wisły. - Kierowcy, którzy chcą wjechać na most, blokują przejazd. Z tego powodu utrudniony jest też zjazd z mostu Poniatowskiego na Wisłostradę - tłumaczy reporter. - W stronę centrum jedzie się bardzo wolno - dodaje.

wp/ran