Najnowsze

Koparka uszkodziła rurę z gazem

Najnowsze

Teren zabezpiecza policja
Teren zabezpiecza policja Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

Duży wyciek gazu na Woli. Ulica Wolska była zamknięta, autobusy i tramwaje jeździły objazdami. Na miejscu pracowały służby.

Do zdarzenia doszło na wysokości numeru 186. - Słychać jak syczy gaz. Czuć go na kilkaset metrów - relacjonował nasz reporter Mateusz Szmelter, który był na Wolskiej.

Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej, w tym jednostka chemiczna. - Koparka uszkodziła rurę z gazem. Robimy pomiary, monitorujemy strefę. Sytuacja jest rozwojowa - mówił Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej.

Około godziny 12.40 wyciek udało się zatamować.

Utrudnienia

Wcześniej zamknięto Wolską i Połczyńską w obu kierunkach. Nie kursuowały też tramwaje na odcinku Redutowa - Powstańców Śląskich.

Składy linii 10, 11, 26 kierowano w obu kierunkach na objazdy:

Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - własne trasy

Tramwaje linii 13 i 27 jadące w kierunku krańca Cmentarz Wolski kierowano ul. Młynarską - Obozową do krańca Koło skąd były zawracane.

Inną trasą jechały też autobusy linii 194, 713, 716, 743 jadące w kierunku Cmentarza Wolskiego. Kierowane były ul. Powstańców Śląskich do krańca Os. Górczewska.

Linie 105, 197 kierowano w obu kierunkach Elekcyjna - Górczewska - Powstańców Śląskich.

Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił linię zastępczą Z kursująca na trasie: Redutowa / Olbrachta - Redutowa - Wolska - Zajezdnia Wola.

kz/mś

Pozostałe wiadomości