Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Koparka przebiła rurę z gazem

Najnowsze

Marcin Gula /tvnwarszawa.plKoparka przebiła rurę z gazem

- Na budowie przy ulicy Traktorzystów drogowcy przebili rurę z gazem – poinformował na Kontakt 24 internauta Radosław. Informację potwierdza straż pożarna.

- Około godziny 12.30 dostaliśmy zgłoszenie o wycieku gazu – mówi Jerzy Frelek z biura prasowego straży pożarnej. – Koparka uszkodziła rurę – dodaje. Gdy strażacy przyjechali na miejsce ogrodzili natychmiast miejsce wycieku. Po chwili przyjechała też karetka pogotowia gazowego. – Pracownicy gazowni założyli na uszkodzoną rurę opaskę i zatamowali wyciek – informuje Frelek.

Zablokowany został wyjazd z budowy. Utrudniony był też przejazd ulicą Traktorzystów – relacjonuje Marcin Gula, tvnwarszawa.pl. Na miejscu była policja, straż pożarna, pogotowie gazowe i energetyczne – dodaje Gula.

Przed godziną 13.00 sytuacja została opanowana.

wp//ec