Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Uszkodził płot, drzewo i słup. Rajd na Rajdowej zakończył dachowaniem. "Kierowca miał 1,8 promila"

Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kamera uchwyciła moment wypadkunagranie z monitoringu/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
nagranie z monitoringu/tvnwarszawa.plKamera uchwyciła moment wypadku

Groźny wypadek pod Warszawą. W miejscowości Konotopa w powiecie warszawskim zachodnim kierowca auta osobowego uderzył kolejno: w ogrodzenie posesji, drzewo i słup. Na koniec dachował. Jak podaje policja, kierowca był pod wpływem alkoholu. Nasz reporter dotarł do nagrania z monitoringu, pokazującego moment wypadku.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - W miejscowości Konotopa przy ulicy Rajdowej kierujący bmw uderzył w ogrodzenie posesji, a potem w drzewo. Następnie odbił się od niego i uderzył w słup podtrzymujący kable telefoniczne. Na koniec dachował, lądując na sąsiedniej posesji - relacjonował w czwartek Zieliński.

Z jego ustaleń wynikało, że samochodem podróżowały dwie osoby. - Jedna z nich oddaliła się. Na miejscu pozostał mężczyzna. Został opatrzony przez ratowników z pogotowia - dodał nasz reporter.

Informacje naszego reportera potwierdziła Komenda Stołeczna Policji. - Po zdarzeniu kierowca bmw oddalił się. Na miejscu pozostał pasażer. Ze wstępnych informacji wynika, że nic mu się nie stało. Policjanci poszukują kierowcy - przekazała Małgorzata Wersocka z KSP.

Kierowca miał 1,8 promila

W piątek rano okazało się, że przebieg zdarzeń był nieco inny. Jak przekazała Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego, to nie kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, a pasażer bmw.

- Pasażer oddalił się, ale jeszcze tego samego wieczoru został ujęty przez policjantów z Ożarowa Mazowieckiego. Kierujący autem, który pozostał na miejscu, był nietrzeźwy. Badanie wskazało 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pod wpływem alkoholu był również pasażer - poinformowała Gromek-Oćwieja.

Dodała, że kierowcy odebrano prawo jazdy. - Po wytrzeźwieniu zostaną przeprowadzone z jego udziałem czynności - powiedziała policjantka.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl