Dwa zderzenia na A2 w pobliżu węzła Konotopa

Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na A2
Zderzenie na A2
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie na A2

Na A2 w pobliżu węzła Konotopa doszło do dwóch kolizji. W pierwszym zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe, w drugim samochód osobowy oraz ciężarówka. Nikomu nic się nie stało. Występowały utrudnienia w kierunku Warszawy.

Na A2 pomiędzy węzłami Pruszków i Konotopa doszło do dwóch kolizji w odległości 300 metrów. W pierwszym zdarzeniu brały udział trzy samochody.

Policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała o godzinie 11.23. - Zderzyły się trzy pojazdy: bmw, mercedes, volvo. To była kolizja. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Są utrudnienia w kierunku Warszawy - przekazała Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji. Zablokowane były dwa pasy ruchu.

Zderzenie osobówki z ciężarówką

300 metrów wcześniej zderzyły się samochód osobowy oraz ciężarówka. "W tym zdarzeniu również nie ma informacji o rannych, ruch odbywa się pasem lewym" - przekazywała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Na miejscu był Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. - Ciężarówka miała lekko zniszczony przód kabiny, a samochód miał doszczętnie zniszczoną prawą, przednią część. Dwa pasy były zablokowane - relacjonował reporter.

Przeczytaj także: Zderzenie kilku aut na S2, lądował śmigłowiec LPR

Zderzenie kilku aut na S2
Zderzenie kilku aut na S2Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości