Koniec maratonu. Autobusy wróciły na swoje trasy

Warszawa

TVN24Trasa maratonu

Po godz. 16.00 zakończyły się utrudnienia związane z niedzielnym maratonem - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ O MARATONIE.

Etiopczyk zwycięzcą maratonu.

16:00

Utrudnienia zakończone, wszystkie linie autobusowe kursują na swoich podstawowych trasach.

15:35

Zamknięta dla ruchu jest wschodnia jezdnia Wybrzeża Szczecińskiego na odcinku: Most Poniatowskiego - Most Świętokrzyski.Utrzymany został objazd tylko dla linii 102.

15:30

Zamknięta dla ruchu jest południowa jezdnia Mostu Poniatowskiego na odcinku: rondo de Gaulle'a - rondo Waszyngtona, oraz fragment wybrzeża Szczecińskiego.Utrzymane zostały objazdy dla linii: 102, 111, 117, 158, 166, 507, 517, 521

15:10

Zamknięte są: ul. Bagatela, Al. Ujazdowskie od ul. Bagatela do pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskie od ronda de Gaulle’a do mostu Poniatowskiego (jezdnia południowa), most Poniatowskiego (jezdnia południowa), południowa jezdnia mostu Poniatowskiego

Utrzymane zostały objazdy dla linii: 102, 107, 108, 111, 116, 117, 118, 127, 151, 158, 159, 166, 171, 180, 185, 195, 503, 507, 517, 521,

14.30

Zamknięte są ulice: Puławska (jezdnia wschodnia) od pętli METRO WILANOWSKA do pl. Unii Lubelskiej, ul. Bagatela, Al. Ujazdowskie od ul. Bagatela do pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskie od ronda de Gaulle’a do mostu Poniatowskiego (jezdnia południowa), most Poniatowskiego (jezdnia południowa), południowa jezdnia mostu Poniatowskiego

12:30

Zamknięte: ul. Przekorna od ul. Drewny do ul. Gąsek, ul. Gąsek, Podgrzybków, Rzekotki, Relaksowa do ul. Kabackiej, ul. Rosoła od ul. Wąwozowej do ul. Ciszewskiego, ul. Ciszewskiego (jezdnia północna) od ul. Rosoła do al. KEN, al. KEN (jezdnia wschodnia) od ul. Ciszewskiego do ul. Wałbrzyskiej, ul. Rolna od ul. Wałbrzyskiej do al. Wilanowskiej, al. Wilanowska od ul. Rolnej do pętli METRO WILANOWSKA oraz peron północny pętli METRO WILANOWSKA, Puławska (jezdnia wschodnia) od pętli METRO WILANOWSKA do pl. Unii Lubelskiej, ul. Bagatela, Al. Ujazdowskie od ul. Bagatela do pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskie od ronda de Gaulle’a do mostu Poniatowskiego (jezdnia południowa), most Poniatowskiego (jezdnia południowa).

Więcej o objazdach autobusów.

11:50

Zamknięte: ul. Sobieskiego (jezdnia wschodnia) od al. Witosa do al. Wilanowskiej, al. Wilanowska (jezdnia południowa) od ul. Sobieskiego do ul. Przyczółkowej – ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Przyczółkowej i ul. Drewny od al. Wilanowskiej do ul. Przekornej, ul. Przekorna od ul. Drewny do ul. Gąsek, ul. Gąsek, Podgrzybków, Rzekotki, Relaksowa do ul. Kabackiej, ul. Rosoła od ul. Wąwozowej do ul. Ciszewskiego, ul. Ciszewskiego (jezdnia północna) od ul. Rosoła do al. KEN, al. KEN (jezdnia wschodnia) od ul. Ciszewskiego do ul. Wałbrzyskiej, ul. Rolna od ul. Wałbrzyskiej do al. Wilanowskiej, al. Wilanowska od ul. Rolnej do pętli METRO WILANOWSKA oraz peron północny pętli METRO WILANOWSKA, Puławska (jezdnia wschodnia) od pętli METRO WILANOWSKA do pl. Unii Lubelskiej, ul. Bagatela, Al. Ujazdowskie od ul. Bagatela do pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskie od ronda de Gaulle’a do mostu Poniatowskiego (jezdnia południowa), most Poniatowskiego (jezdnia południowa).

11:20

Zamknięta południowa jezdnia mostu Poniatowskiego.

10:50

Dodatkowo zamknięte: Puławska (jezdnia wschodnia) od pętli METRO WILANOWSKA do pl. Unii Lubelskiej, ul. Bagatela, Al. Ujazdowskie od ul. Bagatela do pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat od pl. Trzech Krzyży do ronda de Gaulle’a.

Autobusy skierowano na objazdy - sprawdź szczegóły.

Godz. 10.30

Zamknięte: ul. Rosoła od ul. Wąwozowej do ul. Ciszewskiego, ul. Ciszewskiego (jezdnia północna) od ul. Rosoła do al. KEN, al. KEN (jezdnia wschodnia) od ul. Ciszewskiego do ul. Wałbrzyskiej, ul. Rolna od ul. Wałbrzyskiej do al. Wilanowskiej, al. Wilanowska od ul. Rolnej do pętli METRO WILANOWSKA oraz peron północny pętli METRO WILANOWSKA

Od godz. 9.25

Zamknięte: Czerniakowska (jezdnia zachodnia na odc. Łazienkowska – Witosa), al. Witosa (jezdnia południowa) od ul. Czerniakowskiej do ul. Sobieskiego, ul. Sobieskiego (jezdnia wschodnia) od al. Witosa do al. Wilanowskiej, al. Wilanowska (jezdnia południowa) od ul. Sobieskiego do ul. Przyczółkowej – ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Przyczółkowej i ul. Drewny od al. Wilanowskiej do ul. Przekornej, ul. Przekorna od ul. Drewny do ul. Gąsek, ul. Gąsek, Podgrzybków, Rzekotki, Relaksowa do ul. Kabackiej.

Autobusy sa kierowane na obazdy. Sprawdź, które linie.

Od godz. 8:30

Zamknięte ul. Wybrzeże Szczecińskie (pomiędzy mostem Poniatowskiego a mostem Świętokrzyskim), most Świętokrzyski, ul. Tamka, ul. Świętokrzyska (od ul. Kopernika do ul. Nowy Świat), ciąg ul. Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście na odc. od ul. Świętokrzyskiej do ul. Miodowej, ul. Miodowa, ul. Bonifraterska, ul. Konwiktorska, ul. Wenedów, ul. Zakroczymska (od ul. Wenedów do ul. Konwiktorskiej), ul. Wybrzeże Gdańskie i Wybrzeże Kościuszkowskie (jezdnie zachodnie) na odc. ul. Wenedów – ul. Wioślarska, Wioślarska – Solec (jezdnia zachodnia na odc. Ludna – most Łazienkowski).

Autobusy skierowano na trasy objazdowe:

Od godz. 7:30

Zamknięta jest ul. Wybrzeże Szczecińskie pomiędzy mostem Poniatowskiego a Świętokrzyskim.

Na objazdy została skierowana linia 102 - w obu kierunkach od mostu Poniatowskiego: Wioślarska – Ludna – Solec – Dobra – Tamka i dalej swoją trasą.

Maratończycy w Warszawie

Punktualnie o 9:30 z Wybrzeża Szczecińskiego ruszy Orlen Warsaw Marathon. Biegacze będą mieli do pokonania dystans ponad 42 km.

Czytaj więcej o maratonie i utrudnieniach.

ran/mz

Zdjęcie zajawkowe: PAP/Bartłomiej Zborowski