Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Koncert w Teatrze Wielkim

Warszawa

| luteranie.plfot. mat. organizatora

7 grudnia 2010 o godzinie 19:00 w Salach Redutowych Teatru Wielkiego zagra uczestnik Konkursu Chopinowskiego Marcina Koziak.

Bilety na to wydarzenie będzie można wygrać na antenach Programu I Polskiego Radie. Dodatkowo darmowe wejściówki na koncerty można odebrać w Londyńskim Autobusie Koncertowym, który pojawi się w Warszawie w dzień poprzedzający koncert.

Marcin Koziak to student krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie Stefana Wojtasa. Jest laureatem m.in. drugiej nagrody Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego dla Młodych Pianistów w Narvie (2004), pierwszej nagrody Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego dla Młodych Pianistów w Budapeszcie (2006) i drugiej nagrody Międzynarodowego Konkursu dla Młodych Pianistów Artur Rubinstein in memoriam w Bydgoszczy (2007).

Występował z licznymi recitalami w Chinach, Japonii, w Polsce, Niemczech, Rosji, Austrii, Szwecji oraz na Ukrainie i Węgrzech.

Mecenasem koncertu jest PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Patronem koncertu jest TVN Warszawa.

pebe