Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Kolizja czterech samochodów w Alejach Jerozolimskich

Warszawa

limies / Kontakt 24Wypadek w centrum

Zderzenie czterech aut w centrum Warszawy. Jak poinformowała policja, sprawca kolizji doprowadził do niej w trakcie zmiany pasa ruchu. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Zdjęcia zamieścił w Kontakcie 24 internauta o nicku limies.

- Pierwsze zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego o godzinie 14.40 - powiedział asp. Piotr Świstak z zespołu prasowego stołecznej policji. Do kolizji czterech samochodów doszło na Alejach Jerozolimskich przy skrzyżowaniu z ulicą Kruczą. Zderzyły się tam ze sobą cztery osobówki: trzy ople i mercedes. - Do kolizji doprowadził kierowca jednego z opli w trakcie zmiany pasa ruchu - wyjaśnił policjant. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia, ale nikt z uczestników kolizji nie potrzebował pomocy medycznej. - Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 450 złotych - dodał asp. Piotr Świstak. Utrudnienia trwały do około godziny 16.

Więcej w serwisie Kontakt 24

aolsz//tka//Kontakt24