Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Kolejny pożar przy Łuckiej. Tym razem w piwnicy

Najnowsze


Po raz kolejny warszawska straż pożarna została wezwana do pożaru przy ul. Łuckiej. Podobnie jak we wtorek, nie wiadomo jak doszło do pożaru. Zdjęcia z ul. Łuckiej 16 nadesłała na Kontakt 24 Małgorzata.

Ogień pojawił się w budynku nr 16. Jak powiedział mł. kpt. Bartosz Bajorek ze stołecznej straży, pożar wybuchł w piwnicy wielopiętrowego budynku, który jest opuszczony.

- Na miejscu działały cztery zastępy. Pożar jest opanowany, trwa oddymianie i przeszukanie budynku. Nie ma poszkodowanych - powiedział.

Kolejny incydent

To nie pierwszy pożar przy ul. Łuckiej w Warszawie. Pisaliśmy o wczorajszej akcji straży pożarnej i policji w budynku o numerze 12. pisał już portal.

Jak informował we wtorek reporter portalu, mimo zamurowanych i zaspawanych wejść, są ślady wskazujące, że ktoś dostał się na wyższe kondygnacje za pomocą prowizorycznej drabiny.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE 24

kab, ak/aw