Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Kolejne szkoły odwołują zajęcia

Warszawa

fot. sxc.hu

Władze kolejnych stołecznych szkół podejmują decyzję o zamknięciu placówek. Powód: panujące w Warszawie mrozy.

Już w środę zamknięcie swojej szkoły zapowiedziały władze społecznego gimnazjum i liceum społecznego przy ul. Raszyńskiej 22. Teraz dołączają do niego placówki, które podlegają miastu.

Awaria i problemy z dojazdem

Na pewno w piątek zamknięty będzie Zespół Szkół przy ul. Kobiałka 49 na Białołęce. Wszystko z powodu awarii instalacji ogrzewania.

Problemy nie omijają Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych przy ul. Krasnołęckiej 3 na Mokotowie. Placówka będzie zamknięta w piątek. - Dyrekcja szkoły tłumaczy, że uczy się tam wiele osób spoza Warszawy. Zamknięto ją ze względu na problemy z dojazdem - tłumaczy Katarzyna Pieńkowska z biura prasowego ratusza.

Kolejna szkoła, która musi zmagać się ze skutkami mrozów to XLII Liceum im. Marii Konopnickiej przy ul. Madalińskiego 22. W piątek szkoła ma być zamknięta ze względu na niskie temperatury na korytarzach i w toaletach.

ran/par